Usługi - Oferta

oferta Strona firmy to jej wizytówka w wirtualnym świecie. W dzisiejszych czasach, gdy o zawieranych kontraktach potrafi zadecydować najdrobniejszy szczegół, warto powierzyć zadanie zrobienia serwisu www profesjonalnym programistom.
Większość firm ocenia profesjonalizm innych na podstawie stron internetowych. Nie jest najważniejsze, aby strona była przeładowana fajerwerkami i kolorami, lecz to, aby świadczyła o profesjonaliźmie danej firmy.
Profesjonalizm strony firmowej wynika także z łatwości poruszania się po niej (usability). Wygląd może być oszałamiający, ale jeśli serwis jest zaprojektowany niepraktycznie i odwiedzający użytkownik będzie miał problem ze znalezieniem interesującej go rzeczy, to po prostu opuści go.

Badania firmy Empirix wykazały, że 20% osób deklaruje iż negatywne doświadczenia online związane z firmą zmotywowały ich do zrezygnowania ze współpracy z tą firmą.

Swoim klientom mogę zaoferować:

 • system cms portal społecznościowy Własny system CMS, portal społecznościowy, strona www, wizytówka firmy
  Jestem w stanie wykonać zaawansowane serwisy dostosowane do potrzeb klienta, które dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania zawartością witryny, pozwolą właścicielowi zmieniać treści serwisu bez jakiejkolwiek wiedzy informatycznej.
  Każda funkcjonalność ustalana jest indywidualnie z klientem. Panel administracyjny można zastosować do małej strony z kilkoma podstronami, jak również do zaawansowanych portali społecznościowo-multimedialnych.
 • systemy wewnętrzne skrypty bazy danych Systemy wewnętrzne, skrypty, bazy danych
  Stworzenie wewnętrznego systemu wymiany danych w firmie możne w znaczący sposób usprawnić jej funkcjonowanie. Do takich systemów zaliczyć można: system obsługi sprzedaży, wymiany danych (korespondencja, multimedia, dokumenty) między pracownikami, system obsługi floty pojazdów, itp. Możliwości są nieograniczone.
 • strona www wizytowka firmy Strona www, wizytówka firmy
  Zwykłe, proste, kilkuzakładkowe strony www prezentujące ogólną ofertę firmy. Formularz kontaktowy oraz intuicyjne poruszanie się są tymi elementami, na które potencjalny klient najbardziej zwraca uwagę.
 • domena, hosting Domena, Hosting
  Gotową stronę należy opublikować w internecie na jednym z wielu serwerów internetowych. Warto także zaopatrzyć się w atrakcyjną domenę charakteryzującą Państwa firmę. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w usługach hostingowych oraz w optymalnym doborze domen, mogę zagwarantować Państwu, że Państwa strona będzie działać szybciej, niż serwisy konkurencji :)
 • update www Aktualizacja/Przebudowa strony www
  W skład moich usług wchodzi także aktualizacja lub przebudowa istniejącej witryny dokonana tak, by nie przerywać dostępu klientów do usług znajdujacych się na tej witrynie.

A także:

 • instalacja i konfiguracja forum Instalacja i pełna konfiguracja forum
  Forum opartego o dowolny skrypt - phpBB, SMF, MyBB, punBB, iPB, vB, itd. Jestem w stanie doinstalować każdą modyfikację do skryptu, a także napisać nowy plugin do forum.
 • przenoszenie forów Przenoszenie dużych forów dyskusyjnych
  Przenoszenie forów dyskusyjnych o każdym rozmiarze bazy danych. Kodowanie bazy danych (polskich znaków diakretycznych) będzie zachowane według pierwozoru.